Detail info
Close

Slezský FC Opava - WKS Śląsk Wrocław

Slezský FC Opava - WKS Śląsk Wrocław

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

V sobotu na Slezský se Śląskem!

Jedním z taháků předsezonního programu je bezesporu utkání s vicemistrem polské Ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław. Tento duel se na Městském stadionu uskuteční již příští sobotu, tedy 6. července. Výkop utkání je naplánován na 16:00. Celé utkání pak probíhá pod záštitou primátora Statutárního města Opavy, pana Tomáše Navrátila

Vstupenky a permanentky

Na zápas s WKS si můžete zakoupit vstupenku za 50 Kč. Cena je jednotná a platí pro všechny návštěvníky sobotního utkání. Výjimkou jsou pouze děti do šesti let, které mají vstup na utkání zdarma a samozřejmě také držitelé permanentních vstupenek na novou sezonu, tedy ročník 2024/25. Ti mají vstup na tento zápas zajištěn zdarma v rámci své permanentní vstupenky. Pokud tedy permici ještě nemáte, neváhejte a vyrazte v týdnu do fanshopu

Zakoupením vstupenky navíc podpoříte také dobrou věc, jelikož 15 Kč z každé prodané vstupenky poputuje na charitativní účely. Konkrétní projekt bude oznámen v průběhu následujícího týdne.

Na co se můžete těšit

V rámci utkání dojde k odhalení nových domácích dresů pro sezonu 2024/25 a také představení některých nových produktů v rámci klubového merche. Součástí programu je pak také družební zápas fanoušků SFC a WKS, který bude předcházet odpolednímu duelu obou týmů. Na stadion tak můžete dorazit již po 13 hodině, jelikož toto utkání vypukne přesně ve 13:30.

Pro návštěvníky bude navíc připravena také fanzóna, kterou najdete u UT za tribunou G. Připraveny pro vás budou nejrůznější stánky i stanoviště pro děti. Vše podstatné se dozvíte v průběhu týdne na našich sociálních sítích.

Harmonogram:

Otevření brány u Opavice: 13:00

Družební utkání fanoušků SFC a WKS: 13:30 - 14:30 (hrát se bude 2x 25 minut)

Otevření fanzóny a všech vstupů na stadion: 15:00

Slezský FC Opava - WKS Śląsk Wrocław: 16:00 - 18:00

Uzavření posledních stánků u vstupu od Opavice a stadionu: 19:00


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top