Detail info
Close

Osobnosti Opavy - Real Top Praha

Osobnosti Opavy - Real Top Praha

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sportovní svátek v Opavě!

V pátek 7. června se na fotbalovém stadionu uskuteční v rámci oslav 800 let slezského města charitativní utkání mezi Osobnostmi Opavy a Realem Top Praha, jehož výtěžek bude v plné výši věnován Paťulce Keis + sourozencům Adélce a Matymu Markovým.

V dresu domácích vyběhnou na trávník například primátor Tomáš Navrátil (ANO), bývalý český fotbalový reprezentant Libor Kozák, úřadující basketbaloví šampioni ČR Petr Czudek s Jakubem Šiřinou, halový mistr Evropy v běhu na 1500 metrů Jakub Holuša nebo dvacetinásobný účastník Velké pardubické Marek Stromský. 

Hostující tým povedou fenomenální herec a sedminásobný držitel Českého lva Ivan Trojan s fotbalistou, bavičem a moderátorem Petrem Švancarou.

Adresná charitativní pomoc, na níž se dlouhodobě Real Top Praha i spoluorganizátor akce Ceca Cup specializují, je navázána na konzultaci s MUDr. Daliborem Hudcem, primářem dětského oddělení Slezské nemocnice v Opavě. 

Životní příběhy zmíněných dětí si můžete přečíst na www.cecacup.cz.

INFORMACE KE VSTUPENKÁM

Vstupné na utkání činí 50 Kč, přičemž výtěžek z něj poputuje v plné výši na charitativní účely. Akce zároveň probíhá za finanční podpory Statutárního města Opavy.

Osoby ve věku 65+, děti do 15 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstup na utkání zdarma!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top